
Praktischere indeling benedenverdieping woning Zandberg
Breda
Optimaliseren ruimte benedenverdieping woning Zandberg, Breda
Ideeën voor verdere optimalisatie verbouwing
Onze opdrachtgevers wilden de benedenverdieping van hun woning uit de jaren vijftig optimaliseren. Zónder uit te bouwen. Zij hadden hiervoor een architect in de arm genomen. Op basis van het ontwerp van architect Christel Smeets zijn we met veel plezier aan de slag gegaan. Gaandeweg het bouwproces ontstonden bij onze vakmannen nog meer ideeën voor verdere optimalisaties, zoals het aanbrengen van daklichten in extra natte ruimte en het gelijkvoers maken van diverse delen van de woning. Ons meedenken werd gewaardeerd.
Fotografie: Ron Huizer
Tekst: Hennie van de Kar-Vervooren
“Verbouwen is een proces”
Petra en haar man hadden er al een flink denkproces op zitten, voordat zij ons vroegen om het ontwerp voor hun benedenverdieping te realiseren. “Verbouwen is een proces” zegt Petra. “Bij Balemans loodsen ze je door het hele proces heen.”
Bekijk deze referentieWerkzaamheden
- Coördineren bouwwerkzaamheden
- Maken kozijnen in de werkplaats
- Maken van openslaande deuren op maat
- Loodgieterswerkzaamheden (keuken en extra natte ruimte)
- Maken lichtplan
- Meedenken over verdere optimalisatie benedenverdieping
- Schuifdeur op maat tussen de verschillende delen van de benedenverdieping
- Stalen horizontale overstek in de kleur van het overige buiten schilderwerk
- Vernieuwing dak
- Advies over veiligheidsglas in glazen deuren die uitkomen op de hal
- Vloerverwarming aanleggen
- Voorpui vervangen




woonkamer en keuken
Geleverde diensten

Voor jou gevonden!
Een betrouwbare aannemer voor advies, restauratie, verbouwing, renovatie, timmerwerk op maat en/ of onderhoud aan je pand of woning.